dichtbij
Bedrijf

John Legend investeert in CBD-producten

Blog-Cannabis

Plus Products werkt samen met John Legend & Casper om een ​​nationale lijn van op hennep en CBD gebaseerde eetbare producten te lanceren

John Legend komt de cannabissector binnen in samenwerking met het merk Plus Products Inc., bedrijf gevestigd in San Mateo. Als investeerder verdedigt de Amerikaanse ster de nieuwe producten van het bedrijf, die dinsdag in het hele land worden gelanceerd. PLUS, het bedrijf achter de best verkopende THC Foods nr. 1 in Californië, aangekondigd vandaag de nationale lancering van zijn eerste productlijn 100% CBD-hennep.

Partnerschap met John Legend

"Ik geloof al een tijdje in de voordelen van CBD", zegt de legende in een verklaring. "Het Plus-team viel me op omdat het een innovatief familiebedrijf is dat wetenschap gebruikt om een ​​consistent, kwalitatief hoogstaand product te leveren. Ik erken dat zij zich inzetten voor het stellen van hoge normen in een sector die tot nu toe onvoldoende is gereguleerd. "

Het nieuwe CBD-assortiment van Plus zullen eetbare gelatines bevatten Verheffen Grapefruit op smaak gebracht met vitamine B. Er zijn ook eetbare stoffen met smaken van bosbessen, bramen thee en melatonine.

als gelezen
Een bijna reukloos kruid in design: welk belang voor de consument?
Meer balans, slaap, opbeurten

"De wereld een eenvoudige manier bieden om evenwicht te bereiken is altijd onze missie en de lijn geweest Meer CBD stelt ons in staat om Californië 's nachts uit te breiden naar bijna elke staat. We zijn verheugd dat John Legend en Casper zich bij ons team hebben aangesloten bij het ondersteunen van dit opwindende nieuwe initiatief ", aldus Jake Heimark, CEO en mede-oprichter, in een verklaring.

Legend sluit zich aan bij andere cannabisvertegenwoordigers, waaronder Jay-Z, die in juli de belangrijkste strateeg van het merk Caliva in San Jose werd. Whoopi Goldberg en Post Malone zijn een stap verder gegaan door hun eigen cannabisproducten en bedrijven te lanceren. Chelsea Handler ontwikkelt ook een lijn met NorCal Cannabis.

PLUS werkt ook samen met de wereldwijde slaapmaatschappij Casper Sleep Inc. ("Casper") om zijn product te presenteren SLEEP geïmpregneerd met melatonine en CBD. Casper is het bekroonde slaapbedrijf wiens missie het is om meer mensen over de hele wereld beter te laten slapen.

We zijn altijd op zoek naar nieuwe manieren om de slaap te verbeteren: van bedtijd tot zonsopgang, "zei Neil Parikh, mede-oprichter en directeur strategie bij Casper. "Net als PLUS geloven we dat slaap een belangrijk onderdeel is van de welzijnsvergelijking. De samenwerking met hun team van experts om CBD-kauwgom te introduceren, biedt een nieuwe manier om te ontspannen en te rusten voor degenen die het nodig hebben.

Productaanbod en nieuw nationaal e-commerceplatform

De nieuwe CBD-lijn zal bestaan ​​uit drie verschillende producten, ontwikkeld door het team van wetenschappers, ondernemers en PLUS-managers: de drie producten kunnen worden gekocht via het nieuwe e-commerceplatform van het bedrijf.

als gelezen
CannaTech kondigt 3-top aan

"We hebben onze reputatie in de eetbare sector verdiend door onze klanten een consistente en nauwkeurig afgemeten kauwgom te bieden met behulp van hoogwaardige extracten", zegt Jake Heimark, CEO en mede-oprichter van PLUS. "Onze CBD-lijn zal voortbouwen op deze expertise en het verkregen vertrouwen en tegelijkertijd een nieuwe consumentenervaring bieden die is ontworpen om hen te helpen de perfecte oplossing te vinden."

De wereld een eenvoudige manier bieden om evenwicht te bereiken is altijd onze missie geweest en met de PLUS CBD-lijn kunnen we ons 's nachts uitbreiden van Californië tot bijna elke vijftig staten. We zijn verheugd dat John Legend en Casper zich bij ons team hebben aangesloten om dit opwindende nieuwe initiatief te ondersteunen.

Tags: BedrijfCaliforniëBeroemdheid